• Hizmetler

Çevre Sevgisi

Chan Design, doğanın bizelere sunduğu güzellikler için minnettar olup, bu güzel çevreyi korumayı kendine vazife bilir, yıkamalarında meyve çekirdekleri ve daha birçok doğal yöntem geliştirerek, sıfır kimyasal(Zero Chemical) kullanılmış koleksiyonlara sahiptir.

Özel Koleksiyonlar

Chan Design, talepler doğrultusunda, güncel moda ve trend hareketlerini denim kumaşına büyük bir sanat ile işleyerek, standartların üstünde özel koleksiyonlar sunar.

Kumaş Geliştirme

Chan Design, yaptığı Ar-Ge çalışmaları sonuçlarını partnerleriyle paylaşarak, yıkama tasarımı sürecinde kumaşın en güzel şekilde sonuç vermesi için, fikir alışverişinde bulunmaktadır.

Ar-Ge

Türkiye’de, denim yıkama tasarımı alanında birçok tekniğe öncülük etmiş olan Chan Design , Ar-Ge çalışmalarına büyük önem vererek ,yeni teknikler geliştirmeye devam etmektedir.

Mühendislik

Chan Design, bünyesindeki birçok mühendis ve teknik çalışanı ile birlikte son teknoloji hareketlerini takip ederek, yeni projelere öncülük edip, patent çalışmaları yapmaktadır.

Eğitim

Chan Design, bünyesindeki tüm çalışanlara devamlı olarak konferanslara katılma ve alanıyla ilgili ilgisiz birçok eğitim ve sertifika imkânı sunar. .

Web Tasarım: Lisa WEB